SPORTVERENIGING ARGENTO - SCHOONHOVEN



Pagina update 09-09-2018

Argento Jeu de Boules
Opgericht zaterdag 14 augustus 1993




Argento Overige Toernooien en Wedstrijden



o.a. de volgende toernooien etc.
1 Eurotoernooien
Bedrijven - Instellingentoernooien
Promotie - Recreatietoernooien
Familiedag - Familietoernooien
Vrijetijdstoernooien
50+ en 55+ Toernooien
Wissel-(clubprijzen) door Argento gewonnen
Argento winnaars van Regio en Overige Toernooien

Resultaten voor zover tot nu toe achterhaald


ARGENTO 1 EUROTOERNOOIEN
Vanaf 03-05-2018 elke 1e Donderdag van de maand

Datum Winnaars Datum Winnaars
02-08-2018Stephan Tabben 05-07-2018Marcel Stok
07-06-2018Henk Heuvelman 03-05-2018Marjolein de Bruin


ARGENTO BEDRIJVEN - INSTELLINGENTOERNOOI 1993 t/m 2012



Wedstrijd voor vaste doublettes
Sponsor wisselbeker: van Ieperen Groep - IJsselstein
Maropa Europe BV - Schoonhoven in 1998 definitief winnaar van de wisselbeker

Jaar Winnaars Argento Bedrijven-Instellingentoernooi Plaats
2012 Buurtvereniging De Nieuwe Veste Schoonhoven
2011 R3 - Schoonhoven Schoonhoven
2010 Buurtvereniging De Nieuwe Veste Schoonhoven
2009 van Ieperen Groep IJsselstein
2008 Taxi Verbree IJsselstein
2007 CIAD BV Culemborg
2006 van Ieperen Groep IJsselstein
2005 van Ieperen Groep IJsselstein
2004 Buurtvereniging De Oosterburen Schoonhoven
2003 Dierenspeciaalzaak Tropica Bergambacht
2002 Maropa Europe BV Schoonhoven
2001 Snackbar De Veerpoort Schoonhoven
2000 Maropa Europe BV Schoonhoven
1999 Verti Timmerfabriek Bergambacht
1998 Maropa Europe BV Schoonhoven
1997 't Rakkertje Schoonhoven
1996 Van Den Oudenrijn Timmerfabriek Bodegraven
1995 Verti Timmerfabriek Bergambacht
1994 Maropa Europe BV Schoonhoven
1993 Maropa Europe BV Schoonhoven


ARGENTO PROMOTIE - RECREATIETOERNOOI
i.v.m. 20 jarig bestaan in 2013
Wedstrijd voor vaste doublettes

Jaar Winnaars Argento Promotie - Recreatietoernooi Plaats
2013 Arie de Ruiter en Peter Vrieselaar Lopik - Schoonhoven


ARGENTO FAMILIEDAG - FAMILIETOERNOOI VAN 2014 t/m HEDEN
Wedstrijd voor vaste doublettes

Jaar Winnaars Argento Familietoernooi Vereniging-Plaats
2018 Danique van de Graaf en Henk Boot Schoonhoven
2017 Willem Peltenburg en Paul Straver Schoonhoven
2016 Jan Loonstra en John Loonstra Schoonhoven
2015 Erling van Poelgeest en Jalal Azaz Argento
2014 Marcel Stok en Sietse Stok Schoonhoven


ARGENTO OPEN VRIJETIJDSTOERNOOIEN vanaf 2013
Gespeeld op maandag

Jaar Winnaars Argento Open Vrijetijdstoernooien Vereniging
2018 Bert Duits en Simon Duits (30-07) PV Gouda
2017 Jan Tonen en Tim van Drunen (31-07) PUK Haaarlem
2016 Marco Baas en Jan Perquin (01-08) JBC Vlaardingen
2015 Arnold Bijl en Jan Biesterbos (03-08) Nikantes
2014 Bas Murk en Jan Loonstra (04-08) Argento
2014 Jan Loonstra en Corjan van Holten (30-06) Argento
2013 Marcel Stok en Cees van Gink (05-08) Argento en Nikantes
2013 Marcel Stok en Wim Stok (01-07) Argento


ARGENTO OPEN 50+ en 55+ Toernooien
Vanaf 2013 veranderd in Open Vrijetijdstoernooien
Gespeeld op maandag

Jaar Winnaars Argento Open 50+ en 55+ Toernooien Vereniging
2012 Arie v.d. Berg en Willem Zwang (06-08) JBC Nieuwerkerk
2012 Wim Stok en Barend van Nieuwenhuizen (02-07) Argento
2011 Arie v.d. Berg en Willem Zwang (01-08) JBC Nieuwerkerk
2011 Pieta Broer en Cor de Jong (04-07) LdBdB
2010 Herman Duel en Erling van Poelgeest (02-08) Argento
2010 Bas Murk en Barend van Nieuwenhuizen (05-07) Argento
2009 Hannie v.d. Boom en Zeger van Hunen (03-08) Le Cercle
2009 Hannie v.d. Boom en Zeger van Hunen (06-07) Le Cercle
2008 Wim Stok en Ben Schouten (04-08) Argento
2008 Corrie van Pelt en Ben van Beekom (07-07) Sagitta


WISSELBEKERS VOOR CLUBS DOOR ARGENTO GEWONNEN
Bij overige Regiotoernooien

Jaar Wisselbekers voor clubs door Argento gewonnen Vereniging
2013 Wim van Pelt Pinkstertoernooi bij KCR (v.h. Sagitta) KCR
2011 Aditechtoernooi bij Nikantes Nikantes
2007 Wim van Pelt Pinkstertoernooi bij Sagitta Sagitta
2005 Gerrit van de Wel Trofee bij Actief Actief
2003 Wim van Pelt Pinkstertoernooi bij Sagitta Sagitta
2002 Drie Molentoernooi bij Boules Amis Boules Amis
2001 Drie Molentoernooi bij Boules Amis Boules Amis
2000 Ted van Es Wisselbeker bij Vitesse Vitesse


ARGENTO WINNAARS VAN OVERIGE REGIO- en ANDERE TOERNOOIEN

Jaar Argento winnaars van overige Regio en andere Toernooien Plaats
2017 Paul Weel en Jan Loonstra (Gebr. de Langen Toernooi 12-08) Bergambacht
2017 Erling van Poelgeest en Paul Weel (Karro-Deux Toernooi 29-10) Deventer
2017 Herman Duel en Wim Stok (KCC Toernooi 04-10) Capelle a/d IJssel
2017 Jan Loonstra en Paul Weel (KCR Wim van Pelt Toernooi 05-07) Ridderkerk
2016 Piet Blom en Bas Murk (BMC Toernooi 15-10) Bergambacht
2016 Wim Stok en Peter Vrieselaar (Koolwijktoernooi 19-03) Bergambacht
2016 Gerard Murk en Barend van Nieuwenhuizen (Boulistica 06-03) H.I. Ambacht
2016 Paul Weel en Jan Loonstra (Sparta Midwintertoernooi 27-02) Capelle a/d IJssel
2015 Herman Duel en Wim Stok (Vroege Vogel Toernooi 05-07) Bergambacht
2015 Erling van Poelgeest en Jan Loonstra (Strandtoernooi 13-06) DBW - Willemstad
2015 John Schimmel en Erling van Poelgeest (USV doublettes 17-05) Rotterdam
2015 Jan Loonstra en Barend van Nieuwenhuizen (Jeu de Woeles 11-04) Nieuwenhoorn
2014 Paul Weel en Wim Stok (KCC 12-10) Capelle a/d IJssel
2014 Marcel Stok en John Schimmel (Open Gouds Kamp. 02-08) Gouda
2014 Marcel Stok en Paul Weel (Francophiles 20-07) Rotterdam
2014 Gerard Murk en Barend van Nieuwenhuizen (IJsboulers 31-05) Puttershoek
2014 Marcel Stok en Erling van Poelgeest (LdbdB RTC 12-04) Groot-Ammers
2014 Herman Duel en Wim Stok (Koolwijktoernooi 15-03) Bergambacht
2013 Marcel Stok en Wim Stok (Sparta Glüweintoernooi 15-11) Capelle a/d IJssel
2013 Erling van Poelgeest en Barend van Nieuwenhuizen (Boules Amis 24-08) Papendrecht
2012 Gerard Murk en Barend van Nieuwenhuizen (IJsboulers 02-06) Puttershoek
2012 Gerard Murk en John Schimmel (LdBdB RTC 14-04) Groot-Ammers
2012 Bas Murk (Mixtoernooi De Beijerse Worp 12-04) Oud-Beijerland
2011 Marcel Stok en Wim Stok (Sparta Regiotoernooi 18-09) Capelle a/d IJssel
2011 Wim Stok en Jan Loonstra (Vitesse Regiotoernooi 07-09) Barendrecht
2011 Bas Langeveld en Jan Loonstra (Boules Amis 03-09) Papendrecht
2011 Erling van Poelgeest en Herman Duel (Nikantes Rabotoernooi 14-08) Hoogvliet
2011 Erling van Poelgeest en Herman Duel (Actief Regiotoernooi 06-08) Rotterdam
2011 Jan Loonstra en Barend van Nieuwenhuizen (USV Regiotoernooi 17-07) Rotterdam
2011 Piet Blom (Vitesse Jubileum Mixtoernooi 20-04) Barendrecht
2011 Erling van Poelgeest en Herman Duel (Jeu de Woeles Regiotoernooi 02-04) Nieuwenhoorn
2011 Marcel Stok en Wim Stok (Sparta Regio Wintertoernooi 05-03) Capelle a/d IJssel
2010 Wim Stok en Jan Loonstra (Sagitta 55+ Toernooi 18-10) Ridderkerk
2010 Bas Langeveld en Jan Loonstra (JVB BMC Toernooi 16-10) Bergambacht
2010 Bas Langeveld en Jan Loonstra (JVB Gebr. de Langen Toernooi 22-08) Bergambacht
2010 Herman Duel en John Stam (JVB Vroege Vogel Toernooi 11-07) Bergambacht
2010 Bas Langeveld en Barend van Nieuwenhuizen (Sagitta van Pelt Toernooi 24-05) Ridderkerk
2009 Erling van Poelgeest en Bas Murk (JVB Snerttoernooi 14-11) Bergambacht
2009 Gerard Murk en Herman Duel (Sparta Regiotoernooi 20-09) Capelle a/d IJssel
2009 Herman Duel en John Stam (JVB Gebr. de Langen Toernooi 23-08) Bergambacht
2009 Bas Langeveld en Jan Loonstra (JVB Hemelvaartstoernooi 21-05) Bergambacht
2009 Gerard Murk en Herman Duel (KCC Regiotoernooi 07-03) Capelle a/d IJssel
2008 Bert en Barend van Nieuwenhuizen (JVB Snerttoernooi 15-11) Bergambacht
2008 Bas Murk en Barend van Nieuwenhuizen (Dolle Boule 50+ Toernooi 04-09) Dordrecht
2006 Bas Murk en Barend van Nieuwenhuizen (PVV Fluitenkruidtoernooi) Vianen
2003 Jan Loonstra en Barend van Nieuwenhuizen (LTC Vuurtoren Strandtoernooi) Ouddorp
2003 Jan Loonstra en Barend van Nieuwenhuizen (Open Hoogvlietse) Hoogvliet
1998 Bert van Nieuwenhuizen en Lou Kooiman (Open Hoogvlietse) Hoogvliet