SPORTVERENIGING ARGENTO
Schoonhoven



Pagina update Donderdag 27-08-2020


Opgericht zaterdag 14 augustus 1993

   Standen en Winnaars   

   Argento Single Competities   

In 1995 gehouden als Zomercompetitie.
Van 1996 t/m 1998 gespeeld als Voorjaarscompetitie.
Vanaf 1999 als Competitie over het gehele seizoen.

ARGENTO SINGLE COMPETITIE 2020
Dinsdag 10-03-2020 t/m Donderdag 05-11-2020
Aanvang uitgesteld i.v.m. het Coronavirus

Bestuursbesluit van Dinsdag 7 juli 2020
Het Argento Bestuur heeft besloten
de Single Competitie 2020
niet te laten spelen i.v.m. het Coronavirus.


StandPoule AGespeeldPuntenSaldo
  1
Annie Peltenburg
0
0
0
  2
Bas Murk
0
0
0
  3
Corjan van Holten
0
0
0
  4
Erling van Poelgeest
0
0
0
  5
Ferry Mol
0
0
0
  6
Frank den Oudsten
0
0
0
  7
Hans de Groot
0
0
0
  8
Kasper Stok
0
0
0
  9
Marcel Stok
0
0
0
10
Willem Peltenburg
0
0
0
11
Wim Stok
0
0
0

StandPoule BGespeeldPuntenSaldo
  1
Gretha Boot
0
0
0
  2
Hans Ende
0
0
0
  3
Henk Boot
0
0
0
  4
Hetty Borst
0
0
0
  5
Jeanet van Maurik
0
0
0
  6
Jeffrey Bergsma
0
0
0
  7
Marjolein de Bruin    
0
0
0
  8
Mieke van der Pol
0
0
0
  9
Namita Schimmel
0
0
0
10
Rinus Hollermann
0
0
0
11
Susanne van Loon
0
0
0
12
Tini Stok
0
0
0

Winnaars Argento Single Competities
In de betreffende poule indeling A, B of C


Paul Weel:
winnaar Poule A in 2018 en 2017


Marcel van Nieuwenhuizen:
winnaar Poule A in 2001 - 2002 - 2003

2020  Niet gespeeld i.v.m. het Coronavirus
2019  Marcel Stok (A) - Kasper Stok (B)

2018  Paul Weel (A) - Piet Blom (B)
         (2018 deel 2)
2018  Paul Weel (A) - Erling van Poelgeest (B)
         (2018 deel 1)

2017  Paul Weel (A) - Niet gespeeld (B)
2016  Gerard Murk (A) - Herman Duel (B)
2015  Erling van Poelgeest (A) - Jan Loonstra (B)
2014  Erling van Poelgeest (A) - Jarno van Dongen (B)
2013  Marcel Stok (A) - Ria Vrieselaar (B)
2012  Marcel Stok (A) - Paul Weel (B)
2011  Herman Duel (A) - Peter Vrieselaar (B)
2010  Jan Loonstra (A) - Kees Gerrese (B)
2009  Gerard Murk (A) - Ben Verheijen (B)
2008  Erling van Poelgeest (A) - Wim van Marle (B)
2007  Jan Loonstra (A) - Niet gespeeld (B)
2006  Herman Duel (A) - Niet gespeeld (B)
2005  Herman Duel (A) - Niet gespeeld (B)
2004  Wim van Buuren (A) - Niet gespeeld (B)
2003  Marcel van Nieuwenhuizen (A) - Niet gespeeld (B)
2002  Marcel van Nieuwenhuizen (A) - Niet gespeeld (B)
2001  Marcel van Nieuwenhuizen (A) - Niet gespeeld (B)
2000  Bert van Nieuwenhhuizen (A) - Niet gespeeld (B)
1999  Gijs Reijers (A) - Niet gespeeld (B)
1998  Gijs Reijers (A) - Niet gespeeld (B)
1997  Bert van Nieuwenhhuizen (A) - Niet gespeeld (B)
1996  Bas Langeveld (A) - Niet gespeeld (B)
1995  Bas Langeveld (A) - Niet gespeeld (B)


In 2008 is er ook in een C groep gespeeld.
De winnaar was Matheu Beerkens.

Copyright © 2008 BJvN
Alle rechten voorbehouden
Webmaster: bjvannieuwenhuizen@gmail.com
Domeinnaamregistratie en Hosting door:

Reprovinci - Schoonhoven