Pagina update 20-04-2018



Argento Jeu de Boules - Schoonhoven
Opgericht zaterdag 14 augustus 1993



Stand en Winnaars Singlecompetitie


In 1995 gehouden als Zomercompetitie
Van 1996 t/m 1998 gespeeld als Voorjaarscompetitie
Vanaf 1999 als Competitie over het gehele seizoen

De Single Competitie 2018 ging van start op Dinsdagavond 13 maart.
Verder iedere Dinsdagavond (clubavond) vanaf 19.00 uur.
Er mag ook op de vastgestelde Donderdagavonden worden gespeeld.
De laatste competitiewedstrijd eindigt op Dinsdagavond 13 november 2018

Opgeven was niet nodig. Wel tijdig melden als je niet wilde of kan meedoen !

De wedstrijdcommissie heeft een nieuwe opzet gemaakt.
Er zal worden gespeeld in 2 poules.
Deel 1 van 13-03-2018 t/m 10-07-2018
Deel 2 van 17-07-2018 t/m 13-11-2018
Na het eerste deel zal er opnieuw ( n.a.v. de stand) ingedeeld worden.
Ook zal er een andere puntentelling komen:

13-0 t/m 13-6 is winnaar 5 punten en verliezer 0
13-7 t/m 13-9 is winnaar 4 punten en verliezer 1
13-10 t/m 13-12 is winnaar 3 punten en verliezer 2

INDELING en STANDEN ARGENTO SINGLE COMPETITIE 2018

13-03-2018 t/m 10-07-2018 (DEEL 1)
Bijgewerkt t/m Dinsdag 17-04-2018
Plaats
Deelnemers / Deelneemsters A-Poule
Gespeeld
Punten
Saldo
1
Paul Weel
3
15
+ 27
2
Jarno van Dongen
2
8
+ 11
3
Tini Stok
3
7
- 3
4
Jeanet van Maurik
4
7
- 13
5
Barend van Nieuwenhuizen
2
6
+ 4
6
Wim Stok
2
6
+3
7
Mieke van der Pol
2
6
+ 2
8
Jan Loonstra
3
5
- 8
9
Piet Blom
1
3
+ 3
10
Gretha Boot
4
2
- 26
11
Jan Leenslag
0
0
0
12
CorJan van Holten
0
0
0
Plaats
Deelnemers / Deelneemsters B-Poule
Gespeeld
Punten
Saldo
1
Erling van Poelgeest
3
13
+ 17
2
Bas Murk
2
10
+ 19
3
Henk Boot
4
8
- 6
4
Willem Peltenburg
2
6
+ 5
5
Wim van Marle
3
6
- 7
6
Annie Peltenburg
2
5
+ 2
7
Henk Koster
2
1
- 15
8
Hans de Groot
2
1
- 15
9
Marjolein de Bruin
0
0
0
10
Mike Frank
0
0
0
11
Hans Ende
0
0
0
12
Hans Peltenburg
0
0
0


WINNAARS ARGENTO SINGLE COMPETITIE

Marcel van Nieuwenhuizen: winnaar in 2001 - 2002 - 2003

Jaar
Winnaars in de A groep Winnaars in de B groep
2017
Paul Weel Geen B groep gespeeld
2016
Gerard Murk Herman Duel
2015
Erling van Poelgeest Jan Loonstra
2014
Erling van Poelgeest Jarno van Dongen
2013
Marcel Stok Ria Vrieselaar
2012
Marcel Stok Paul Weel
2011
Herman Duel Peter Vrieselaar
2010
Jan Loonstra Kees Gerrese
2009
Gerard Murk Ben Verheijen
2008
Erling van Poelgeest Wim van Marle
2007
Jan Loonstra
2006
Herman Duel
2005
Herman Duel
2004
Wim van Buuren
2003
Marcel van Nieuwenhuizen
2002
Marcel van Nieuwenhuizen
2001
Marcel van Nieuwenhuizen
2000
Bert van Nieuwenhuizen
1999
Gijs Reijers
1998
Gijs Reijers
1997
Bert van Nieuwenhuizen
1996
Bas Langeveld
1995
Bas Langeveld

In 2008 is er ook in een C groep gespeeld: winnaar Matheu Beerkens
Wanneer er in een groepskolom geen vermelding staat is daarin niet gespeeld