SPORTVERENIGING ARGENTO
Schoonhoven



Pagina update 22-05-2019

Argento Jeu de Boules
Opgericht zaterdag 14 augustus 1993


        Indelingen - Standen en Winnaars        

        Argento Single Competities        

In 1995 gehouden als Zomercompetitie.
Van 1996 t/m 1998 gespeeld als Voorjaarscompetitie.
Vanaf 1999 als Competitie over het gehele seizoen.

De Single Competitie 2019 start op Dinsdagavond 12 maart.
Verder iedere Dinsdag (clubavond) tussen 19.00 en 20.00 uur.
En op de vastgestelde Donderdagavonden.
Eventueel mag er ook op Maandagmiddag gespeeld worden.
De laatste competitiewedstrijd eindigt op Donderdag 14-11-2019

In 2019 zijn er 2 poules gemaakt (A- en B-poule)
Beide poules met 13 deelnemers / deelneemsters.
Per poule speelt men 2 x tegen elkaar.

De puntentelling is weer teruggebracht naar:
13-0 t/m 13-6 is: winnaar 3 punten en verliezer 0
13-7 t/m 13-9 is: winnaar 3 punten en verliezer 1
13-10 t/m 13-12 is: winnaar 3 punten en veliezer 2

Uitslagen en standen worden in 2019 bijgehouden door Jan Loonstra.

Argento Single Competitie 2019
Dinsdag 12-03-2019 t/m Donderdag 14-11-2019
Bijgewerkt t/m Dinsdag 21-05-2019

Stand
Poule A
Gespeeld
Punten
Saldo
1
Jan Loonstra
11
28
+ 31
2
Ferry Mol
10
22
- 8
3
Annie Peltenburg
11
21
- 7
4
Marcel Stok
6
18
+ 42
5
Willem Peltenburg
7
17
+ 25
6
Wim Stok
10
17
- 20
7
Frank den Oudsten
6
16
+ 20
8
Jarno van Dongen
7
16
+ 6
9
Hans de Groot
13
15
- 50
10
Bas Murk
8
12
- 22
11
Paul Weel
5
9
- 7
12
Erling van Poelgeest
3
6
+ 10
13
CorJan van Holten
5
6
- 20


Stand
Poule B
Gespeeld
Punten
Saldo
1
Henk Boot
13
30
+ 10
2
Rinus Hollermann
12
28
+ 13
3
Hetty Borst
12
26
+ 7
4
Jeanet van Maurik
12
24
+ 7
5
Tini Stok
12
24
+ 1
6
Gretha Boot
10
23
+ 0
7
Mieke van der Pol
10
21
+ 8
8
Marjolein de Bruin
8
20
+ 11
9
Mireille v.d. Lagemaat
10
17
- 23
10
Kasper Stok
6
16
+ 9
11
Namita Schimmel
7
15
- 4
12
Hans Ende
6
14
- 1
13
Henk Koster
9
10
- 38



Winnaar Argento Single Competitie 2017 en 2018:
Paul Weel

Winnaars Argento Single Competitie's

Marcel van Nieuwenhuizen: winnaar in 2001 - 2002 - 2003

Jaar
Winnaars in de A groep Winnaars in de B groep
2018 2e deel
Paul Weel Piet Blom
2018 1e deel
Paul Weel Erling van Poelgeest
2017
Paul Weel Geen B groep gespeeld
2016
Gerard Murk Herman Duel
2015
Erling van Poelgeest Jan Loonstra
2014
Erling van Poelgeest Jarno van Dongen
2013
Marcel Stok Ria Vrieselaar
2012
Marcel Stok Paul Weel
2011
Herman Duel Peter Vrieselaar
2010
Jan Loonstra Kees Gerrese
2009
Gerard Murk Ben Verheijen
2008
Erling van Poelgeest Wim van Marle
2007
Jan Loonstra
2006
Herman Duel
2005
Herman Duel
2004
Wim van Buuren
2003
Marcel van Nieuwenhuizen
2002
Marcel van Nieuwenhuizen
2001
Marcel van Nieuwenhuizen
2000
Bert van Nieuwenhuizen
1999
Gijs Reijers
1998
Gijs Reijers
1997
Bert van Nieuwenhuizen
1996
Bas Langeveld
1995
Bas Langeveld

In 2008 is er ook in een C groep gespeeld.
De winnaar was Matheu Beerkens.
Geen vermelding in groepskolom = niet gespeeld.