SPORTVERENIGING ARGENTO
Schoonhoven



Pagina update 13-10-2019

Argento Jeu de Boules
Opgericht zaterdag 14 augustus 1993


Meer en/of de volledige uitslagen van
de Regio-toernooien zijn ook,
zolang als beschikbaar, te vinden op de
de Website van Boules Amis


Kijk eens in de Argento Fotoalbums
via deze link

voor sfeerbeelden van diverse toernooien.

Op de site van Boules Amis zijn albums te zien
via deze link

Op de site van KCR (voorheen Sagitta)
zijn ook nog albums te zien
via deze link

Voor Regio uitslagen van 2008 t/m 2018
ga naar onderstaande link:

      Regio Archief Uitslagen 2008 t/m 2018      


      Uitslagen Regiotoernooien 2019      


JVB - Bergambacht BMC Toernooi van Zaterdag 12-10-2019
38 koppels - 4 ronden
Volledige uitslag in PDF
via deze link
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Arnold Bijl en Jan Biesterbos USV
4
+ 42
2
Hans Klaassen en Barend van Nieuwenhuizen Nikantes / Argento
4
+ 19
3
Hetty en Cor v.d. Graaf JVB Bergambacht
3
+ 23
8
Jan Loonstra en Ferry Mol Argento
3
+ 14
10
Namita Schimmel en Bas Murk Argento
3
+ 8
22
Tini Stok en Kasper Stok Argento
2
- 1
24
Wim Stok en CorJan van Holten Argento
2
- 4

De IJsboulers - Puttershoek Mix Gras Toernooi van Zaterdag 05-10-2019
106 deelnemers / deelneemsters - 4 ronden
Volledige uitslag in PDF volgt z.s.m.
via deze link
Plaats
Deelnemers - Deelneemsters Vereniging
Winst
Saldo
1
Jan Biesterbos USV
4
+ 41
2
Nel Snijders De Beijerse Worp
4
+ 31
3
André Vis Bonne Chance
4
+ 28

KCC - Capelle a/d IJssel Toernooi van Woensdag 02-10-2019
Afgelast wegens te weinig inschrijvingen

USV - Regio Champions League van Zondag 22-09-2019 (32 koppels)
3 voorronden. Daarna 4 poules van 8: A - B - C - D
Finale: Sjaak en Krijn tegen Frances en Mike 13 - 6
Volledige uitslag in PDF
via deze link
Plaats
Koppels Vereniging
Plaats
Poule
1
Sjaak Spruijt en Krijn Kok USV
1e
In A
2
Mike Ista en Frances van Donge USV
2e
In A
3/4
Arnold Bijl en Jan Biesterbos USV
3/4
In A
3/4
Louis van der Horst en Chris Hokken Nikantes
3/4
In A
16
Jan Loonstra en Jeffrey Bergsma Argento
8e
In B
17
Paul Weel en Erling van Poelgeest Argento
1e
In C

Sparta - Capelle a/d IJssel Nazomer Toernooi van Zondag 15-09-2019
Afgelast wegens te weinig inschrijvingen

USV - Rotterdam Triplet Toernooi van Zondag 08-09-2019
15 teams - 5 ronden
Volledige uitslag in PDF
via deze link
Plaats
Teams Vereniging
Winst
Saldo
1
Norma Bijl, Arnold Bijl en Jesper van Eersel USV / Vitesse
5
+ 34
2
Bas Verwaal, Jan Loonstra en Erling van Poelgeest JBV Nederlek
5
+ 23
3
Lia Pijpers, Gijs Maaskant en Walter Schindler USV
4
+ 13

Vitesse - Barendrecht Toernooi van Woensdag 04-09-2019
Afgelast i.v.m. de weersverwachting

Nikantes - Hoogvliet Open Beach Toernooi van Zondag 25-08-2019
33 koppels - 5 ronden
Volledige uitslag in PDF
via deze link
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Ben Wols en Wim Wols Nikantes / USV
5
+ 46
2
Rob Poldervaart en Helmi van der Helm JDBV Waddinxveen
5
+ 38
3
Rinus Petersen en Krijn Kok Nikantes / L'Esprit
5
+ 30
18
Barend van Nieuwenhuizen en Jaap Broer Argento / LdBdB
2
+ 2

Nikantes - Hoogvliet Regio Beach Toernooi van Zondag 25-08-2019
11 koppels - 4 ronden
Volledige uitslag in PDF
via deze link
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Pieter Hoogmoed en John Standaard Actief
4
+ 30
2
Jolanda Essers en Jeanette Adriaanse Nikantes
4
+ 22
3
Chris van Dijk en Tanja van Dijk JBC Nieuwerkerk
3
+ 20

JVB - Bergambacht Zondag 11-08-2019
48 koppels - 4 ronden
Volledige uitslag in PDF
via deze link
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Bert Visser en Gerrit Betjes Nikantes
4
+ 35
2
Anita van den Herik en Jeroen IJzerman Boules Amis
4
+ 29
3
Karel Breedveld en Jean van Heddegem Nederlek / Zw. Boules
4
+ 26
7
Jan Loonstra en Willem den Haring Argento / JVB
3
+ 23
25
Barend van Nieuwenhuizen en Hans Klaassen Argento / Nikantes
2
- 1
35
Annie Peltenburg en Hans Peltenburg Argento
1
- 12
45
Mike Frank en Jeanet van Maurik Argento
0
- 23

Jeu de Woeles - Nieuwenhoorn Zomer Mix Toernooi van Dinsdag 06-08-2019
53 deelnemers / deelneemsters - 4 ronden
Volledige uitslag is in PDF te zien
via deze link
Plaats
Deelnemers - Deelneemsters Vereniging
Winst
Saldo
1
Jaap Looy Jeu de Woeles
4
+ 32
2
Huib van Leeuwen JVB Bergambacht
4
+ 22
3
Margaret Gerrese KCC
4
+ 22

TOGB - Berkel en Rodenrijs Regio Toernooi van Zaterdag 27-07-2019
43 koppels - 5 ronden
Volledige uitslag is in PDF te zien
via deze link
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Ben Bos en Sarel Olierhoek Vitesse
5
+ 34
2
Janna en Kasper Slappendel JDBV Waddinxveen
5
+ 34
3
Sijm van der Hee en Bas Langeveld JVB Bergambacht
4
+ 25

Vitesse - Barendrecht Open Toernooi van Zaterdag 20-07-2019
34 koppels - 5 ronden
Toernooi gestaakt en verder afgelast !!
Onweer en te veel regenbuien

De Beijerse Worp - Mix Vrijetijds Toernooi van Donderdag 18-07-2019
64 deelnemers / deelneemsters - 4 ronden
Volledige uitslag is in PDF te zien
via deze link
Plaats
Deelnemers - Deelneemsters Vereniging
Winst
Saldo
1
Halil Demirbag De IJsboulers
4
+ 42
2
Wilma Bijl De IJsboulers
4
+ 34
3
Gerard van Gent De IJsboulers
4
+ 29

USV - Rotterdam Toernooi van Zondag 14-07-2019
24 koppels - 5 ronden
Telt mee voor kwalificatie Champions League 2019
Volledige uitslag is in PDF te zien
via deze link
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Sjaak Spruijt en Mike Ista USV
5
+ 46
2
Davey Kooijman en Frances van Donge L'Esprit
4
+ 36
3
Arnold Bijl en Jan Biesterbos USV
4
+ 33

JVB - Bergambacht KOEKOEK Toernooi van Zondag 07-07-2019
43 koppels - 4 ronden (9 teams met 4 x winst!)
Volledige uitslag is in PDF te zien
via deze link
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Jesper van Eersel en Jan Seders Vitesse / USV
4
+ 42
2
Erling van Poelgeest en Jan Loonstra Argento
4
+ 42
3
Cora en Huib van Leeuwen Bergambacht
4
+ 32
6
Barend van Nieuwenhuizen en Hans Klaassen Argento / Nikantes
4
+ 17
16
Tini Stok en Kasper Stok Argento
2
+ 10
18
Marcel Stok en Sietse Stok Argento
2
+ 8
26
Jeanet van Maurik en Mike Frank Argento
2
- 7
30
Annie Peltenburg en Gretha Boot Argento
1
- 16
31
Marjolein de Bruin en Henk Boot Argento
1
- 17

Boules Amis - Papendrecht 3 Molen Toernooi van Zaterdag 22-06-2019
(Toernooi was op 15-06 Afgelast !! Banen te nat en Regen)
12 koppels - 5 ronden
Telt mee voor kwalificatie Champions League 2019
Volledige uitslag is in PDF te zien
via deze link
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Arnold Bijl en Jan Biesterbos USV
4
+ 19
2
Jean van Heddegem en Rob van Leeuwen Jeu de Woeles
4
+ 11
3
Corrie van den Akker en Koos Plak USV
3
+ 21

KCR- Ridderkerk Wim van Pelt Toernooi van Maandag (2e P.D.) 10-06-2019
22 koppels - 4 ronden
Winnende team 4 x 13-0 winst !!
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Bert Visser en Gerrit Betjes Nikantes
4
+ 52
2
Corrie van den Akker en Jaco de Haan USV
4
+ 38
3
Jan Seders en Ment Plugge USV
4
+ 38
8
Barend van Nieuwenhuizen en Jaap Broer Argento / LdBdB
3
+ 13

De Beijerse Worp - Oud-Beijerland Vrouw-Man Toernooi van Zaterdag 08-06-2019
Afgelast. Te weinig inschrijvingen

De IJsboulers - Puttershoek Doublette Toernooi van Zaterdag 01-06-2019
38 koppels - 4 ronden
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Anouschka Bijl en Jesper van Eersel USV / Vitesse
4
+ 41
2
Halil Demirbag en Lenny de Wolf De IJsboulers
4
+ 34
3
Jan Biesterbos en Arnold Bijl Nikantes en USV
4
+ 33

TOGB - Berkel en Rodenrijs Doublette Toernooi van Zaterdag 25-05-2019
18 koppels - 5 ronden
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Ernst Harms en Anna van Nielen PV Gouda
4
+ 28
2
Jan Seders en Jaco de Haan USV
4
+ 20
3
Anouschka Bijl en Jesper van Eersel USV / Vitesse
4
+ 19

USV - Rotterdam Doublette Toernooi (Open) van Zondag 19-05-2019
26 koppels - 5 ronden
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Sjaak Spruijt en Chris Hokken USV / Nikantes
5
+ 46
2
Jan Seders en Nella van den Hoek USV
5
+ 45
3
Norma Bijl en Jesper van Eersel USV / Vitesse
5
+ 23

Argento 25e Bevrijdingstoernooi van Zondag 05-05-2019
40 koppels - 5 ronden
Met dank aan Tineke de Groot en Jeanet van Maurik
Is de fotoreportage te zien via deze link
Link naar de volledige eindstand (PDF)
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Jack Schillemans en Sjaak Spruijt 't Lover / USV
5
+ 53
2
Norma en Arnold Bijl USV
5
+ 46
3
Ron van der Velden en Dennis van Lent TOGB / Nikantes
5
+ 45
10
Tini Stok en Kasper Stok Argento / PV Gouda
4
+ 14
11
Jarno van Dongen en Erling van Poelgeest Argento
4
+ 12
15
Bas Murk en Namita Schimmel Argento
3
+ 10
19
Paul Weel en Jan Loonstra Argento
3
+ 3
23
Jeanet van Maurik en Mike Frank Argento
2
- 7
26
Frank den Oudsten en Ferry Mol Argento
1
- 12
30
Mieke van der Pol en Annie Peltenburg Argento
1
- 20
34
Gretha Boot en Hans de Groot Argento
1
- 27
37
Henk Koster en Rinus Hollermann Argento
1
- 29
38
Wim Stok en CorJan van Holten Argento
1
- 32
39
Henk Boot en Mireille van de Lagemaat Argento
1
- 33

Nikantes - Hoogvliet Lentetoernooi van Maandag (2e Paasdag) 22-04-2019
29 koppels - 5 ronden
Telt mee voor kwalificatie Champions League 2019
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Anouschka Bijl en Jesper van Eersel USV / Vitesse
5
+ 48
2
Katja van de Wouw en Frances van Donge PV Tilburg? / L'Esprit
5
+ 38
3
Louis van der Horst en Arnold Bijl Nikantes / USV
4
+ 33
12
Jarno van Dongen en Paul Weel Argento
3
+ 2

Vitesse - Barendrecht Toernooi van Woensdag 17-04-2019
43 koppels - 4 ronden
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Wilco Dekker en Cor Visser JBC Nieuwerkerk
4
+ 38
2
Barend van Nieuwenhuizen en Hans Klaassen PV Gouda
4
+ 36
3
Jan van Donge en Jose Michan L'Esprit
4
+ 36

LdBdB - Groot-Ammers Toernooi van Zaterdag 13-04-2019
21 koppels - 5 ronden
Telt mee voor kwalificatie Champions League 2019
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Paul Weel en Erling van Poelgeest Argento
5
+ 36
2
Ron van der Velden en Dennis van Lent TOGB / Nikantes
5
+ 32
3
Lilian en Marco de Ruiter Les Francophiles
5
+ 26

De Beijerse Worp - Mixed Vrijetijdstoernooi van Donderdag 11-04-2019
72 deelnemers / deelneemsters - 4 ronden
Plaats
Deelnemers - Deelneemsters Vereniging
Winst
Saldo
1
Joop Goedegebuur De IJsboulers
4
+ 37
2
Aartje Schinkel JVB Bergambacht
4
+ 31
3
Nico van Dijke Jeu de Woeles
4
+ 29

Jeu de Woeles - Nieuwenhoorn Voorjaarstoernooi van Zaterdag 06-04-2019
26 koppels - 4 ronden
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Ad Leeuwenburg en Jaap Looy Jeu de Woeles
4
+ 41
2
Arnold Bijl en Jan Biesterbos USV
4
+ 38
3
Aren Visbeen en Hans Biesheuvel Les Boules de la Chèvre
4
+ 33

JVB - Bergambacht Koolwijk Toernooi van Zondag 31-03-2019
40 koppels - 4 ronden
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Erling van Poelgeest en Jaco de Haan Argento / Nikantes
4
+ 42
2
Jan Loonstra en Jarno van Dongen Argento
4
+ 26
3
Corrie en Joop Goedegebuur De IJsboulers
4
+ 26
13
Barend van Nieuwenhuizen en Gerard Murk Argento / Geen
3
+ 6
23
Mireille van de Lagemaat en Henk Boot Argento
2
- 4
28
Tini Stok en Namita Schimmel Argento
1
+ 1
40
Gretha Boot en Annie Peltenburg Argento
0
- 40

Argento - Schoonhoven 26e Lentetoernooi van Zondag 24-03-2019
35 koppels - 5 ronden
Telt mee voor kwalificatie Champions League 2019
Link naar de volledige uitslag
De Fotoreportage gemaakt door Tineke de Groot
is te zien via deze link
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Louis van der Horst en Chris Hokken Nikantes
5
+ 54
2
Ron van der Velden en Dennis van Lent TOGB / Nikantes
5
+ 45
3
Jack Schillemans en Roy Hulsman 't Lover / De Dolle Boule
5
+ 40
8
Paul Weel en Erling van Poelgeest Argento
4
+ 14
12
Tini Stok en Namita Schimmel Argento
3
+ 12
16
Wim Stok en CorJan van Holten Argento
3
+ 3
20
Bas Murk en Piet Blom Argento
3
+ 9
23
Mireille van de Lagemaat en Hans de Groot Argento
2
- 11
26
Jan Loonstra en Jarno van Dongen Argento
1
- 13
29
Hetty Borst en Rinus Hollermann Argento
1
- 20
32
Annie Peltenburg en Henk Boot Argento
1
- 28
34
Mireille van de Lagemaat en Hans de Groot Argento
1
- 33
35
Gretha Boot en Jeanet van Maurik Argento
0
- 49

JVB - Bergambacht Koolwijk Toernooi van Zaterdag 16-03-2019
Afgelast. Conditie van de banen en de zeer slechte weersvoorspelling.
Toernooi opnieuw vastgesteld op Zondag 31-03-2019

KCC - Capelle a/d IJssel van Woensdag 13-03-2019
30 koppels - 4 ronden
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Frans de Rijke en Patrick van der Kraan De Beijerse Worp
4
+ 39
2
Aad Bloot en Koos Plak USV
4
+ 37
3
Ben Bos en Piet Nap Vitesse
4
+ 22
5
Jaap Broer en Barend van Nieuwenhuizen LdBdB / Argento
3
+ 17

Boulistica - Hendrik Ido Ambacht van Zondag 03-03-2019
30 koppels - 4 ronden
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Frances van Donge en Davey Kooijman L'Esprit
4
+ 40
2
Ron van der Velden en Dennis van Lent TOGB / L'Esprit
4
+ 39
3
Corrie van den Akker en Koos Plak USV
4
+ 30
6
Jarno van Dongen en Paul Weel Argento
3
+ 22

Sparta - Capelle a/d IJssel Midwintertoernooi van Zaterdag 23-02-2019
22 koppels - 5 ronden
Telt mee voor kwalificatie Champions League 2019
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Arnold Bijl en Jan Biesterbos USV
5
+ 54
2
Ruud van der Heijden en Sjaak Spruijt USV
5
+ 44
3
Anouschka Bijl en Jesper van Eersel Nikantes / Vitesse
5
+ 42

USV - Rotterdam Kwintet Toernooi van Zondag 10-02-2019
18 Teams - 5 ronden. Ludieke teamnamen
Helaas geen clubs en spelers opgekregen
Plaats
Teams Vereniging
Pnt
Saldo
1
Oant Moarn
25
+ 75
2
Petang - Gekste
23
+ 59
3
Lekkerbekjes
21
+ 50

USV - Rotterdam Doubletten van Zondag 13-01-2019
40 koppels - 5 ronden
link naar de volledige uitslag in PDF
Plaats
Koppels Vereniging
Winst
Saldo
1
Jesper van Eersel en Ivar Snoei Vitesse / JBV Nederlek
5
+ 54
2
Jeffrey van Rooijen en Frances van Donge L'Esprit
5
+ 36
3
Norman de Wever en Wesley de Wever De Boel de Boule
4
+ 29



Copyright © 2008 BJvN
Alle rechten voorbehouden
Webmaster: bjvannieuwenhuizen@gmail.com
Domeinnaamregistratie en Hosting door:

Reprovinci - Schoonhoven