SPORTVERENIGING ARGENTO
Schoonhoven



Pagina update Zondag 06-12-2020


Opgericht zaterdag 14 augustus 1993


   Uitslagen Interne Wedstrijden van Argento   

Argento Clubkampioenschap Single
Argento Clubkampioenschap Doublette (vaste koppels)
Argento Clubkampioenschap Doublette (mixed)
Argento Familiedag-Familietoernooi
Argento Promotie-Recreatietoernooi
Argento Bedrijven-Instellingentoernooi
1-Eurotoernooi alleen voor Argento leden

INDEX


Uitslagen Uitslagen Uitslagen
2020
2019 2018 2017
2016 2015 2014
2013 2012 2011
2010 2009 2008


Terug naar deze Index ?
Via de link Terug naar paginatop.
(Rechtsboven in de Menubalk)
Via PC of Laptop ook mogelijk met Ctrl + Home


   Uitslagen Interne Wedstrijden 2020   


1-Eurotoernooi Donderdag 03-09-2020
Alleen voor Argento leden + 1 Familielid
Er waren slechts 8 deelnemers/sters !
Maar 2 partijen op tijd gespeeld

      Uitslag      


EindstandDeelnemers / deelneemstersWinstSaldo
1
Willem Peltenburg
2
+ 15
2
Frank den Oudsten
2
+ 14
3
Corjan van Holten
2
+ 13
4
Annie Peltenburg
1
- 1
5
Ferry Mol
1
- 2
6
Barend van Nieuwenhuizen
0
- 12
7
Bas Murk
0
- 12
8
Tini /Kasper Stok
0
- 14


Argento Clubkampioenschap Single
Zondag 23-08-2020

Eerst 3 voorronden
Vervolgens 2 poules A (8) en B (8)
Finale A: Paul Weel tegen Jan Loonstra 13-5
Finale B: Corjan van Holten tegen Marjolein de Bruin 13-9

Paul Weel (clubkampioen) en Annie Peltenburg (1e vrouw)

      Uitslag      


PlA-poule 1 t/m 8PlB-poule 9 t/m 16
1
Paul Weel
9
Corjan van Holten
2
Jan Loonstra
10
Marjolein de Bruin
3
Erling van Poelgeest
11
Ferry Mol
4
Annie Peltenburg
12
Namita Schimmel
5
Frank den Oudsten
13
Rinus Hollermann
6
Barend van Nieuwenhuizen
14
Tini Stok
7
Jarno van Dongen
15
Jeanet van Maurik
8
Bas Murk
16
Mike Frank


1-Eurotoernooi Donderdag 06-08-2020
Alleen voor Argento leden + 1 Familielid
3 partijen op een vooraf bepaalde tijdsduur
Na het eindsignaal: mène afmaken
(Nieuw) Daarna nog 1 mène spelen
Bij gelijke stand 1 beslissende mène

      Uitslag      


EindstandDeelnemers / deelneemstersWinstSaldo
1
Paul Weel
2
+ 17
2
Annie Peltenburg
2
+ 13
3
Kasper Stok
2
+ 11
4
Barend van Nieuwenhuizen
2
+ 3
5
Corjan van Holten
2
+ 3
6
Nils Mol
2
- 1
7
Sietse Stok
2
- 7
8
Hans Peltenburg
1
- 5
9
Bas Murk
1
- 5
10
Ferry Mol
1
- 11
11
Jan Loonstra
0
- 11


1-Eurotoernooi Donderdag 16-07-2020
Alleen voor Argento leden
Te spelen: 3 partijen op een vooraf bepaalde tijdsduur
Na het eindsignaal: mène afmaken
Bij gelijke stand nog 1 mène spelen

      Uitslag      


EindstandDeelnemers / deelneemstersWinstSaldo
1
Bas Murk
3
+ 21
2
Kasper Stok
3
+ 11
3
Frank den Oudsten
2
+ 10
4
Jeanet van Maurik
2
+ 7
5
Tini Stok
2
+ 5
6
Corjan van Holten
2
+ 4
7
Jan Loonstra
2
+ 2
8
Hans de Groot
1
+ 0
9
Annie Peltenburg
1
- 4
10
Hans Peltenburg
1
- 6
11
Marjolein de Bruin
1
- 10
12
Barend van Nieuwenhuizen
1
- 10
13
Wim Stok
0
- 14
14
Willem Peltenburg
0
- 16


   Uitslagen Interne Wedstrijden 2019   


Argento Familiedag-Familietoernooi
Zaterdag 07-09-2019


Onder de deelnemers o.a. Henk Koster en Jitske Vellema

Winnaars: zoon en moeder CorJan en Sjaan van Holten
Een fotoreportage is te zien via deze link

      Uitslag      


PlaatsKoppels met winstpartijen en saldo
1
CorJan van Holten en Sjaan van Holten 3 +16
2
Henk Kosten en Rienk Kamer 3 +12
3
Jan Loonstra en Michael Verhoef 2 +10
4
Mieke van der Pol en Tini van Schaik 2 +7
5
Jeanet van Maurik en Pieter v.d. Dool 2 +0
6
Annie Peltenburg en Hans Peltenburg 2 -5
7
Ben Peltenburg en Jitske Vellema 1 +1
8
Willem Peltenburg en Paul Straver 1 -1
9
Mireille van de Lagemaat en Anke 1 -6
10
Gretha Boot en Damyan Boot 1 -14
11
Henk Boot en Priska Boot 0 -5
12
Mike Frank en Lisette Verlegh 0 -15


Argento Clubkampioenschap Single
Zondag 25-08-2019

Eerst 2 ronden in de Poulefase
Vervolgens 1/4 Finale, 1/2 Finale en Finale
Finale: Paul Weel tegen Annie Peltenburg 13 - 4
Plaats 3 en 4: Jan Loonstra tegen Kasper Stok 10 - 13
Volledige Eindstand (nog) niet ontvangen (dus o.v.b.)
De fotoreportage van Tineke de Groot,
is te zien via deze link

      Uitslag      


PlStand 1 t/m 11PlStand 12 t/m 22
1
Paul Weel
12
Bas Murk
2
Annie Peltenburg
13
Hans de Groot
3
Kasper Stok
14
Mike Frank
4
Jan Loonstra
15
Hans Ende
5
Susanne van Loon
16
Marjolein de Bruin
6
Frank den Oudsten
17
Henk Koster
7
Henk Boot
18
Corjan van Holten
8
Ferry Mol
19
Willem Peltenburg
9
Hans Peltenburg
20
Jeanet van Maurik
10
Erling van Poelgeest
21
Gretha Boot
11
Wim Stok
22
Mireille van de Lagemaat


Argento Clubkampioenschap Doubletten
Zondag 23-06-2019

Finale: Erling met Jan tegen Paul en Jarno 13 - 11

      Uitslag      


PlaatsDeelnemende Doublettes
1
Erling van Poelgeest en Jan Loonstra
2
Paul Weel en Jarno van Dongen
3
Marjolein de Bruin en Namita Schimmel
4
Marcel Stok en Marco van Duuren
5
Jan Leenslag en Corjan van Holten
6
Gretha Boot en Mieke van der Pol
7
Tini Stok en Barend van Nieuwenhuizen
8
Bas Murk en Ferry Mol
9
Jeanet van Maurik en Henk Boot
10
Mireille van de Lagemaat en Mike Frank


   Uitslagen Interne Wedstrijden 2018   


Argento Familiedag - Familietoernooi
Zaterdag 08-09-2018

Tevens feestelijke viering 25 jarig bestaan

En uitreiking nieuwe sponsorkleding
27 koppels - 3 ronden
Helaas niet alle saldo's ontvangen
Video van RTV Krimpenerwaard op YouTube
is te zien via deze link
De fotoreportage van Tineke de Groot,
is te zien via deze link

      Uitslag      


PlaatsKoppels met winstpartijen en saldo
1
Danique van de Graaf en Henk Boot 3 +19
2
Charissa Rodriquez en Jan Loonstra 3 +19
3
John Schimmel en Sietse Stok 3 +10
4
Mike Frank en Lisette Verlegh 2 +15
5
Jay Azaz en Rob Klip 2 +13
6
Sjaan en Corjan van Holten 2 +11
7
Marjolein en Trudy de Bruin 2 +10
8
Jeanet van Maurik en Willem Peltenburg 2 +9
9
Tini Stok en Tygo Schimmel 2 +8
10
Paul Weel en Dion Kock 2 +7
11
Mien v.d. Dussen en Ria van Vliet 2 +5
12
Teunie en Barend van Nieuwenhuizen 2 +5
13
Jarno van Dongen en Remco Bont 2 +5
14
Cindy Pellekoren en Erling van Poelgeest 2 +3
15
Henk Schep en Gerrit Fokker 2 saldo ??
16
Namita Schimmel en Kasper Stok 1 saldo ??
17
Annie Peltenburg en Jitske Vellema 1 saldo ??
18
Mieke van der Pol en Tiny van Schaik 1 saldo ??
19
Hans Peltenburg en Renske Vellema 1 saldo ??
20
Gretha Boot en Damyan van de Graaf 1 saldo ??
21
Anneke Hukom en Wil van der Zwan 1 saldo ??
22
Hans en Benjamin de Groot 1 saldo ??
23
Ferry en Edwin Mol 1 saldo??
24
Mariska Peltenburg en Priska v.d. Graaf 0 saldo ??
25
Corry van Kats en Lies Vogelaar 0 saldo ??
26
Joke en Piet Blom 0 saldo??
27
Corry Mol en Tiny den Hartog 0 saldo ??


Argento Clubkampioenschap Single
Zondag 26-08-2018

Eerst 2 voorronden
Daarna 8 in de A-Poule en 8 in de B-Poule
Finale A-poule: Paul Weel tegen Ferry Mol 13 - 10
Finale B-poule: CorJan van Holten tegen Mike Frank 13 - 6
Na 1/2 finale werd voor plek 3 en 4 etc. niet meer gespeeld

      Uitslag      


PlA-PoulePlB-Poule
1
Paul Weel
1
Corjan van Holten
2
Ferry Mol
2
Mike Frank
3/4
Barend van Nieuwenhuizen
3/4
Frank den Oudsten
3/4
Erling van Poelgeest
3/4
Marjolein de Bruin
5/6
Jarno van Dongen
5/6
Annie Peltenburg
5/6
Willem Peltenburg
5/6
Mieke van der Pol
7/8
Tini Stok
7/8
Henk Koster
7/8
Wim Stok
7/8
Jeanet van Maurik


Argento Clubkampioenschap Doubletten
Zondag 24-06-2018

Finale: Paul met Jarno tegen Henk en Peter 13 - 7
Een korte fotoreportage gemaakt
door Tineke de Groot en Jeanet van Maurik
is te zien via deze link

Winnaars 2018: Jarno van Dongen en Paul Weel

      Uitslag      


PlaatsDeelnemende Doublettes
1
Paul Weel en Jarno van Dongen
2
Henk Boot en Peter Vrieselaar
3/4
Hans de Groot en Corjan van Holten
3/4
Erling van Poelgeest en Jan Loonstra
5
Wim Stok en Barend van Nieuwenhuizen
6
Marjolein de Bruin en Jeanet van Maurik
7
Tini Stok en willem Peltenburg


Argento Mixed Clubtoernooi
Zaterdag 12-05-2018

16 Deelnemers / Deelneemsters - 4 ronden

      Uitslag      


EindstandDeelnemers / deelneemstersWinstSaldo
1
Henk Boot
4
+ 28
2
Jan Loonstra
4
+ 22
3
Jeanet van Maurik
3
+ 13
4
Mike Frank
3
+ 6
5
Annie Peltenburg
2
+ 14
6
Willem Peltenburg
2
+ 6
7
Marjolein de Bruin
2
+ 4
8
Erling van Poelgeest
2
+ 4
9
Barend van Nieuwenhuizen
2
+ 2
10
Mieke van der Pol
2
- 3
11
Corjan van Holten
2
- 14
12
Tini Stok
1
- 6
13
Wim van Marle
1
- 15
14
Wim Stok
1
- 19
15
Henk Koster
1
- 25
16
Gretha Boot
0
- 17


   Uitslagen Interne Wedstrijden 2017   


Argento Familiedag - Familietoernooi
Zaterdag 09-09-2017

17 koppels - 3 ronden
De fotoreportage van Tineke de Groot,
is te zien via deze link

      Uitslag      


PlaatsKoppels met winstpartijen en saldo
1
Willem Peltenburg en Paul Straver 3 +16
2
Mien v.d. Dussen en Riet Murk 3 +13
3
Mieke van der Pol en Tini van Schaik 2 +18
4
Barend van Nieuwenhuizen en Raimond Peters 2 +13
5
Erling van Poelgeest en Pieter v.d. Dool 2 +11
6
Jarno van Dongen en Remco Bont 2 +10
7
Hans Peltenburg en Rolf van Loon 2 +5
8
Jeanet van Maurik en Ria van Vliet 2 +4
9
Rinus Hollermann en Miep Klaassen 2 -1
10
Hans en Tineke de Groot 1 +0
11
Marjolein en Trudy de Bruin 1 -6
12
Wim van Marle en Jan v.d. Vliet 1 -8
13
Gretha Boot en Damyan 1 -12
14
Henk Boot en Danique 1 -13
15
Monique Peltenburg en Priska Boot 0 -9
16
Annie Peltenburg en José Hielkema 0 -19
17
Mike Frank en Maicel Verhoef 0 -20


Argento Clubkampioenschap Single
Zaterdag 26-08-2017

Eerst 2 voorronden
Daarna 8 in de A-Poule en 8 in de B-Poule
Finale A-poule: Wim van Marle tegen Tini Stok 13 - 12
Finale B-poule: Annie Peltenburg tegen Rinus Hollermann 11 - 13

Clubkampioen 2017: Wim van Marle

      Uitslag      


PlA-PoulePlB-Poule
1
Wim van Marle
1
Rinus Hollermann
2
Tini Stok
2
Annie Peltenburg
3
Herman Duel
3
Mike Frank
4
Jarno van Dongen
4
Trudy de Bruin
5
Erling van Poelgeest
5
Hans Peltenburg
6
Wim Stok
6
Jay Azaz
7
Paul Weel
7
Corjan van Holten
8
Marjolein de Bruin
8
Jeanet van Maurik


Argento Clubkampioenschap Doubletten
Zondag 25-06-2017

Finale: Erling met Jan tegen Wim en Barend 13 - 6
De fotoreportage van Tineke de Groot-Warbout,
is te zien via deze link
Foto's van Mike Frank en Jeanet van Maurik ook toegevoegd.

      Uitslag      


PlaatsDeelnemende Doublettes
1
Erling van Poelgeest en Jan Loonstra
2
Wim Stok en Barend van Nieuwenhuizen
3/4
Hans de Groot en Jan Leenslag
3/4
Jarno van Dongen en Paul Weel
5
Annie Peltenburg en Willem Peltenburg
6
Gretha Boot en Wim van Marle
7
Bas Murk en Jay Azaz
8
Marjolein de Bruin en Mieke van der Pol
9
Henk Koster en Henk Boot


   Uitslagen Interne Wedstrijden 2016   


Argento Familiedag - Familietoernooi
Zaterdag 10-09-2016

De fotoreportage, gemaakt door Mike Frank,
is te bekijken via deze link

      Uitslag      


PlaatsKoppels met winstpartijen en saldo
1
Jan Loonstra en John Loonstra 3 +28
2
Jarno van Dongen en Remco Bont 3 +15
3
Arie van Schaik en Sjaan van Holten 2 +15
4
Willem Peltenburg en Paul Straver 2 +10
5
Jeanet van Maurik en Jay Azaz 2 +7
6
Paul Weel en Dion Kok 2 +1
7
Riet Murk en Ans Straver 1 +1
8
Bas en Corry Murk 1 -8
9
Erling van Poelgeest en Lisette Verlegh 1 -12
10
Marjolein de Bruin en Trudy de Bruin 1 -15
11
Arthur Bot en Pim 0 -20
12
Ans v.d. Horst en Tini van Schaik 0 -22


Argento Clubkampioenschap Single
Zondag 28-08-2016

Finale: Jarno van Dongen tegen Jan Loonstra 13 - 9

      Uitslag      


Pl1 t/m 10Pl11 t/m 20
1
Jarno van Dongen
11
Wim van Marle
2
Jan Loonstra
12
Corjan van Holten
3
Herman Duel
13
Marjolein de Bruin
4
Willem Peltenburg
14
Mike Frank
5
Erling van Poelgeest
15
Tini Stok
6
Gerard Murk
16
Jeanet van Maurik
7
Jay Azaz
17
Wim Stok
8
Mieke van der Pol
18
Willem van Holten
9
Bas Murk
19
Annie Peltenburg
10
Paul Weel
20
Henk Koster


Argento Clubkampioenschap Doubletten
Zondag 26-06-2016

Dit jaar met een deelname van slechts 8 koppels

      Uitslag      


PlaatsDeelnemende Doublettes
1
Erling van Poelgeest en Jan Loonstra
2
Peter Vrieselaar en Corjan van Holten
3
Gerard Murk en Barend van Nieuwenhuizen
4
Jarno van Dongen en Paul Weel
5
Annie Peltenburg en Willem Peltenburg
6
Herman Duel en Wim Stok
7
Wim van Marle en Henk Koster
8
Mieke v.d. Pol en Jeanet van Maurik / Ria Vrieselaar


   Uitslagen Interne Wedstrijden 2015   


Argento Familiedag - Familietoernooi
Zaterdag 12-09-2015

Groepsfoto
Zij speelden mee, deden de bar en keuken
hielpen met het eten
en deden de wedstrijdindeling
De fotoreportage, ingezonden door Mike Frank,
is te bekijken via deze link

      Uitslag      


PlaatsKoppels met winstpartijen en saldo
1
Erling van Poelgeest en Jalal Azaz 4 +19
2
Willem Peltenburg en Paul Straver 3 +21
3
Jarno van Dongen en Remco Bont 3 +15
4
Corry en Bas Murk 3 +13
5
Mien v.d. Dussen en Riet Murk 2 +3
6
Maicel Verhoef en Givie 2 +9
7
Paul Weel en Gyula Schoppenhouwer 2 +2
8
John en Tygo Schimmel 2 -10
9
Joke en Piet Blom 1 -12
10
Jeanet van Maurik en Lisette Verlegh 1 -13
11
Tini van Schaik en Adrie Zijtveld 1 -22
12
Ans v.d. Horst en Marjolein de Bruin 0 -32


Argento Clubkampioenschap Doublettes
Zondag 28-06-2015

Dit jaar een deelname van 12 koppels
Finale: Gerard Murk en Bas Murk
tegen
Jan Loonstra en Barend van Nieuwenhuizen
werd 12 - 13 voor Jan en Barend
Winnaars Jan Loonstra en Barend van Nieuwenhuizen
Winnaars Jan Loonstra en Barend van Nieuwenhuizen
De fotoreportage gemaakt door Mike Frank
is te bekijken via deze link

      Uitslag      


PlaatsDeelnemende Doublettes
1
Jan Loonstra en Barend van Nieuwenhuizen
2
Gerard Murk en Bas Murk
3
Namita en John Schimmel
4
Erling van Poelgeest en Marco van Duuren
5
Herman Duel en Wim Stok
6
Paul Weel en Jarno van Dongen
7
Annie Peltenburg en Willem Peltenburg
8
Corjan van Holten en Peter Vrieselaar
9
Henk Koster en Wim van Marle
10
Jeanet van Maurik en Mike Frank
11
Ria Vrieselaar en Mieke van der Pol
12
Tini van Schaik en John Stam


   Uitslagen Interne Wedstrijden 2014   


Argento Familietoernooi Zaterdag 13-09-2014
Verslag van Mieke van der Pol staat op de pagina baanpraat

Onze toekomstige kampioenen (?)
Tygo Schimmel en Sietse Stok
De fotoreportage ingezonden door Mike Frank
is te bekijken via deze link

      Uitslag      


PlaatsKoppels met winstpartijen en saldo
1
Marcel Stok en Sietse Stok 3 +23
2
Tini van Schaik en Wim Stok 2 +25
3
Paul Weel en Gyula en Sietse Stok 2 +7
4
Erling van Poelgeest en Jeffrey Bergsma 2 +4
5
Ben en Hanny Verheijen 2 +3
6
Willem Peltenburg en Cindy Verhoef 2 -1
7
Piet en Joke Blom 2 -1
8
Hans en Wilma Wolf 2 -8
9
Corjan en Sjaan van Holten 1 +4
10
Marjolein de Bruin en Yvonne Visser 1 -1
11
Henk Koster en Joop van Beek 1 -1
12
Mike Frank en Lisette Verlegh 1 -2
13
Mieke van der Pol en Namita Schimmel 1 -4
14
Jarno van Dongen en Remco Bont 1 -7
15
Maicel Verhoef en Charissa Rodriquez 1 -10
16
John en Tygo Schimmel 1 -15
17
Ria Vrieselaar en Leny Boevé 0 -20


Argento Clubkampioenschap Single
Zondag 31-08-2014

      Uitslag      


Pl1 t/m 8Pl9 t/m 16
1
Erling van Poelgeest
9
Herman Duel
2
Peter Vrieselaar
10
Marjolein de Bruin
3
Jan Loonstra
11
Jarno van Dongen
4
Gerard Murk
12
Annie Peltenburg
5
Jeanet van Maurik
13
Wim van Marle
6
Paul Weel
14
Tini van Schaik
7
Mike Frank
15
Henk Koster
8
Ria Vrieselaar
16
Maicel Verhoef


Argento Clubkampioenschap Doublettes
Zondag 13-04-2014

Dit jaar deelname van 8 koppels (vorig jaar 12)
via loting samengesteld
Als proef, na een in stemming gebracht
voorstel van Tini van Schaik
op de slotbijeenkomst 2013
De finale Peter Vrieselaar met Corjan van Holten
tegen Mieke van der Pol en Wim van Marle
werd 13 - 4 voor Peter en Corjan

Winnaars Corjan van Holten en Peter Vrieselaar
Verslag van Mieke van der Pol staat op Baanpraat
De volledige fotoreportage, gemaakt door Mike Frank,
is te bekijken via deze link

      Uitslag      


PlaatsDeelnemende Doublettes
1
Peter Vrieselaar en Corjan van Holten
2
Mieke van der Pol en Wim van Marle
3
Marjolein de Bruin en Wim Stok
4
Tini Stok en Mike Frank
5
Maicel Verhoef en Willem Peltenburg
6
Tini van Schaik en Jan Loonstra
7
Ria Vrieselaar en John Stam
1
Jeanet van Maurik en Ben Verheijen


   Uitslagen Interne Wedstrijden 2013   


Argento Promotie-Recreatietoernooi
zaterdag 07-09-2013

t.g.v. 20 jarig bestaan
16 koppels - 4 ronden

Daphne Terlouw (onze toekomstige voorzitster?)
en kleindochter van Gerard Murk
is van plan de prijzen uit te reiken aan de winnaars
Arie de Ruiter en Peter Vrieselaar (v.l.n.r.)
De fotoreportage van Mike Frank en Jeanet van Maurik
is te bekijken via deze link

      Uitslag      


PlaatsKoppels met winstpartijen en saldo
1
Arie de Ruiter en Peter Vrieselaar 4 +20
2
Jarno van Dongen en Maicel Verhoef 4 +18
3
Paul Weel en Gyula Schopenhouer 3 +31
4
Jonne Herens en Lisanne Peltenburg 3 +14
5
Herman Duel en P.J. de Jong (Piet) 3 +12
6
John Schimmel en Olaf Breedijk 3 +11
7
Rob Klip en Erling van Poelgeest 2 +18
8
Arthur Bot en Paul Straver 2 +11
9
Koen Terlouw en Gerard Murk 2 +4
10
Cees v.d. Vlist en George Hamel 2 -7
11
J.L. Elshof en Tini van Schaik 1 -7
12
Jan Lenior en Ron Stremme 1 -10
13
Toos Nieuwenhuis en Janny Born 1 -18
14
M. Carstenen en Henk Koster 1 -27
15
Mevr. de Jong en Mike Frank 0 -28
16
Adri de Zeeuw en Hans Vormeer 0 -42


Argento Clubkampioenschap Single
Zondag 01-09-2013

12 deelnemers - deelneemsters in de Blauwe poule
10 deelnemers - deelneemsters in de Witte poule
Finale: Marcel Stok - Erling van Poelgeest 13 - 7
3e - 4e plaats: Paul Weel - Ben Verheijen 13 - 7
Erling van Poelgeest en Marcel Stok
(v.l.n.r.) Erling van Poelgeest 2e
en Marcel Stok kampioen 2013
De fotoreportage gemaakt door Mike Frank
is te bekijken via deze link

      Uitslag      


PlBlauwe PoulePlWitte Poule
1
Marcel Stok
1
Erling van Poelgeest
4 winstpartijen +27
4 winstpartijen +30
2
Ben Verheijen
2
Paul Weel
4 winstpartijen +17
4 winstpartijen +23
3
Peter Vrieselaar
3
Wim van Marle
2 winstpartijen +14
3 winstpartijen +10
4
Barend van Nieuwenhuizen
4
Tini van Schaik
2 winstpartijen +12
2 winstpartijen +4
5
Herman Duel
5
Bas Murk
2 winstpartijen +1
2 winstpartijen +2
6
John Stam
6
Jeanet van Maurik
2 winstpartijen -5
2 winstpartijen -10
7
Willem Peltenburg
7
Wim Stok
2 winstpartijen -5
1 winstpartij -6
8
Mieke van der Pol
8
Marco van Duuren
2 winstpartijen -10
1 winstpartij -8
9
Henny Lamboo
9
Tini Stok
2 winstpartijen -11
1 winstpartij -20
10
Jarno van Dongen
10
Mike Frank
1 winstpartij -3
0 winstpartijen -25
11
Ria Vrieselaar
1 winstpartij -16
12
Henk Koster
0 winstpartijen -21


Eindstand Argento Clubkampioenschap Single
Zondag 01-09-2013

      Uitslag      


Pl1 t/m 11Pl12 t/m 22
1
Marcel Stok
12
Willem Peltenburg
2
Erling van Poelgeest
13
Jeanet van Maurik
3
Paul Weel
14
Mieke van der Pol
4
Ben Verheijen
15
Henny Lamboo
5
Wim van Marle
16
Jarno van Dongen
6
Peter Vrieselaar
17
Wim Stok
7
Barend van Nieuwenhuizen
18
Marco van Duuren
8
Tini Stok
19
Ria Vrieselaar
9
Bas Murk
20
Tini Stok
10
Herman Duel
21
Henk Koster
11
John Stam
22
Mike Frank


Argento Clubkampioenschap Doublettes
Zondag 21-04-2013

Dit jaar deelname van 12 koppels (vorig jaar 8)
Met dank aan Tini Stok voor het spontaan invallen
Wim van Marle was niet gekomen
De finale Erling van Poelgeest met Marco van Duuren
tegen
Gerard Murk met Barend van Nieuwenhuizen
werd 13 - 10
(na een 10 - 5 voorsprong voor Gerard en Barend)

Winnaars Marco van Duuren en Erling van Poelgeest
De fotoreportage gemaakt door Mike Frank
is te bekijken via deze link
Een verslag door Mieke van der Pol staat op Baanpraat

      Uitslag      


PlaatsDeelnemende Doublettes
1
Erling van Poelgeest en Marco van Duuren
2
Gerard Murk en Barend van Nieuwenhuizen
3
Bas Murk en Peter Vrieselaar
4
Annie Peltenburg en Willem Peltenburg
5
Marcel Stok en Wim Stok
6
Herman Duel en John Stam
7
Kees Gerrese en Ben Verheijen
8
Paul Weel en Jarno van Dongen
9
Namita Schimmel en Tini Stok
10
Joop van Beek en Matheu Beerkens
11
Ria Vrieselaar en Mieke van der Pol
12
Jeanet van Maurik en Mike Frank


   Uitslagen Interne Wedstrijden 2012   


Argento Clubkampioenschap Doublettes
Zondag 30-09-2012

Dit een deelname van 8 koppels (vorig jaar15)
De finale tussen Gerard Murk en John Schimmel
tegen Erling van Poelgeest en Marco van Duuren
werd door Gerard en John met 13 - 8 gewonnen

v.l.n.r. Voorzitter Wim Peltenburg reikt de prijs uit
aan Gerard Murk en John Schimmel
De fotoreportage's van Mike Frank en John Schimmel
zijn te bekijken via deze link

      Uitslag      


PlaatsDeelnemende Doublettes
1
Gerard Murk en John Schimmel
2
Erling van Poelgeest en Marco van Duuren
3
Herman Duel en John Stam
4
Corjan en Willem van Holten
5
Mike Frank en Willem Peltenburg
6
Marcel Stok en Sebas van Doorn
7
Bas Murk en Barend van Nieuwenhuizen
8
Tini van Schaik en Annie Peltenburg


Argento Bedrijven-Instellingentoernooi
Zaterdag 08-09-2012

Dit jaar waren er 14 koppels
Tini en Wim Stok wonnen de finalewedstrijd
van Ria en Peter Vrieselaar

winnaars Wim en Tini Stok

De teams van Astralift
Mike Frank maakte een fotoreportage
waarvan een selectie te zien is via deze link

      Uitslag      


PlBedrijven / Instellingen en Koppels
1
Buiten de Veste - Tini en Wim Stok
2
Taxi Verbree - Ria en Peter Vrieselaar
3
R3 - Gerard Murk en Koen Terlouw
4
Taxi Verbree - Mike Frank en Erling van Poelgeest
5
Webeasy - Willem Peltenburg en Paul Straver
6
Webeasy - Paul Weel en Arthur Bot
7
van Ieperen Groep - Bas Murk en Joop de Zeeuw
8
Doen en Doen - Kasper en Marcel Stok
9
Willige Langerak - Ace en Namita Schimmel
10
Astralift - John Schimmel en Olaf
11
Taxi Verbree - Jeffrey Bergsma en Jarno van Dongen
12
Taxi Verbree - Tini van Schaik en Joop van Beek
13
Astralift - Debby en Marja
14
Astralift - Asia en Monika


Argento Clubkampioenschap Single
Zondag 22-04-2012


v.l.n.r. John Schimmel (2e) Erling van Poelgeest (4e)
Marcel Stok (Kampioen) en Marco van Duuren (3e)

      Uitslag      


Pl1 t/m 13Pl14 t/m 26
1
Marcel Stok
14
Ria Vrieselaar
2
John Schimmel
15
Barend van Nieuwenhuizen
3
Marco van Duuren
16
Mike Frank
4
Erling van Poelgeest
17
Wim van Marle
5
Corjan van Holten
18
Jarno van Dongen
6
Gerard Murk
19
Herman Duel
7
Bas Murk
20
Wil van der Zwan
8
John Stam
21
Willem Peltenburg
9
Paul Weel
22
Arie van der Zwan
10
Peter Vrieselaar
23
Joop van Beek
11
Tini van Schaik
24
Henk Koster
12
Piet Blom
25
Mieke van der Pol
13
Wim Stok
26
Jeanet van Maurik


   Uitslagen Interne Wedstrijden 2011   


Argento Bedrijven-Instellingentoernooi
Zaterdag 27-08-2011

16 koppels - 4 ronden

Winnaars R3: Gerard Murk (links) en Koen Terlouw

De door Plus Rechtuyt gesponsorde prijzentafel

      Uitslag      


PlBedrijven / Instellingen en Koppels
1
R3 - Gerard Murk en Koen Terlouw
2
Taxi Verbree - Ering van Poelgeest en Mike Frank
3
ANBO - Ben Schouten en Ben Verheijen
4
Taxi Verbree - Mieke van der Pol en Jeanet van Maurik
5
van Ieperen Groep - Joop de Zeeuw en Bas Murk
6
Astralift - John Schimmel en Olaf
7
Taxi Verbree - Joop van Beek en Herman Duel
8
Timmerbedrijf Loonstra - Jan en John Loonstra
9
Webeasy - Willem Peltenburg en Paul Straver
10
Rode Kruis - Mirjam van der Zwan en Anneke Hukom
11
Argento - Willem van Holten en Jeffrey Bergsma
12
Willige Langerak - Namita Schimmel en Chiel
13
De Nieuwe Veste - Tini en Wim Stok
14
De Vierstroom - Henny en Ria
15
Heerens & Schmalz - Mees en Henk
16
Rode Kruis - Joke en Gerrit


Argento Clubkampioenschap Single
Zondag 29-05-2011

      Uitslag      


Pl1 t/m 14Pl15 t/m 28
1
Marcel Stok
15
Tini van Schaik
2
Jan Loonstra
16
Corjan van Holten
3
Peter Vrieselaar
17
Arie van Schaik
4
Barend van Nieuwenhuizen
18
Mieke van der Pol
5
Wim Stok
19
Joop van Beek
6
Marco van Duuren
20
Jeanet van Maurik
7
Gerard Murk
21
Jarno van Dongen
8
Erling van Poelgeest
22
Chiel Pellekooren
9
Marjolein de Bruin
23
John Schimmel
10
Jeffrey Bergsma
24
Wil van der Zwan
11
John Stam
25
Willem van Holten
12
Herman Duel
26
Willem Peltenburg
13
Ben Verheijen
27
Henk Koster
14
Bas Murk
28
Ria Vrieselaar


Argento Clubkampioenschap Doublettes
Zondag 10-04-2011

      Uitslag      


PlaatsDeelnemende Doublettes
1
Marco van Duuren en Erling van Poelgeest
2
Marcel Stok en Wim Stok
3
Herman Duel en John Stam
4
Bas Murk en Barend van Nieuwenhuizen
5
Bas Langeveld en Jan Loonstra
6
Ben Schouten en Ben Verheijen
7
Corjan en Willem van Holten
8
Willem Peltenburg en Peter Vrieselaar
9
Joop van Beek en Jeffrey Bergsma
10
Jarno van Dongen en Chiel Pellekooren
11
Wil en Arie van der Zwan
12
Jeanet van Maurik en Mike Frank
13
Gerard Murk en John Schimmel
14
Wim van Marle en Henk Koster
15
Mieke van der Pol en Tini van Schaik


   Uitslagen Interne Wedstrijden 2010   


Argento Bedrijven-Instellingentoernooi
Zaterdag 04-09-2010

22 koppels - 4 ronden
Helaas geen volledige uitslag gevonden

      Uitslag      


PlBedrijven / Instellingen en Koppels
1
De Nieuwe Veste - Marcel Stok en Edwin
2
De Nieuwe Veste - Tini en Wim Stok
3
Stam Timmerwerken - John Stam en Willem van Holten
4
Rode Kruis - Anneke Hukom en Mirjam van der Zwan
5
van Ieperen Groep - Joop de Zeeuw en Bas Murk
6
Taxi Verbree - Erling van Poelgeest en Chiel Pellekooren


Argento Clubkampioenschap Single
Zondag 30-05-2010


Clubkampioen Herman Duel

      Uitslag      


Pl1 t/m 12Pl13 t/m 23
1
Herman Duel
13
Saskia Lijdsman
2
John Schimmel
14
Willem Peltenburg
3
Gerard Murk
15
Gerard Murk
4
Bas Murk
16
Wim van Marle
5
Jeffrey Bergsma
17
Matheu Beerkens
6
Barend van Nieuwenhuizen
18
John Stam
7
Wim Stok
19
Willem van Holten
8
Mieke van der Pol
20
Joop van Beek
9
Erling van Poelgeest
21
Jeanet van Maurik
10
Tini van Schaik
22
Cindy Verhoef
11
Jarno van Dongen
23
Anneke Hukom
12
Marco van Duuren


Argento Clubkampioenschap Doublettes
Zondag 11-04-2010


Het winnende koppel:
Marco van Duuren (links) en Erling van Poelgeest

      Uitslag      


PlaatsDeelnemende Doublettes
1
Marco van Duuren en Erling van Poelgeest
2
Wim Stok en Marcel Stok
3
Bas Murk en Barend van Nieuwenhuizen
4
John Schimmel en Piet Blom
5
Gerard Murk en Herman Duel
6
Wil en Arie van der Zwan
7
Ben Schouten en Wim van Holten
8
John Stam en Ben Verheijen
9
Jan Loonstra en Bas Langeveld
10
Margaret en Kees Gerrese
11
Cherar van Rooijen en Jeffrey Bergsma
12
Jarno van Dongen en Chiel Pellekooren
13
Joop van Beek en Mike Frank
14
Henk Koster en Matheu Beerkens
1
Saskia Lijdsman en Tini van Schaik


   Uitslagen Interne Wedstrijden 2009   


Argento Bedrijven-Instellingentoernooi
Zaterdag 05-09-2009

Er deden 27 koppels mee aan dit toernooi
Helaas geen volledige uitslag gevonden

      Uitslag      


PlBedrijven / Instellingen en Koppels
1
van Ieperen Groep - Tini van Schaik en Piet Blom
2
Rode Kruis - Anneke Hukom en Mirjam van der Zwan
3
Loonstra - Janny Rodriguez (?) en Jan Loonstra
4
Stam Timmerwerken - Herman Duel en John Stam
5
De Nieuwe Veste - Wim Stok en Marcel Stok
6
Taxi Verbree - Mike en Gerard
7
Taxi Verbree - Erling van Poelgeest en Chiel Pellekooren
8
Rode Kruis - Arie en Ed
17
Dorcas - Margaret en Kees Gerrese
27
Spits Packing - Wim en Jacqueline


Argento Clubkampioenschap Single
Zondag 09-08-2009


Kampioen 2009 Herman Duel
(foto met dank aan Corry Murk)

      Uitslag      


Pl1 t/m 13Pl14 t/m 25
1
Herman Duel
14
Jarno van Dongen
2
Wim Stok
15
Jeffrey Bergsma
3
Erling van Poelgeest
16
Willem Peltenburg
4
Barend van Nieuwenhuizen
17
Anneke Hukom
5
Gerard Murk
18
Willem van Holten
6
Marcel Stok
19
Wil van der Zwan
7
Piet Blom
20
John Schimmel
8
Marco van Duuren
21
Arie van der Zwan
9
Bas Murk
22
Tini van Schaik
10
Cherar van Rooijen
23
Lisette Verlegh
11
John Stam
24
Henk Koster
12
Saskia Lijdsman
25
Charissa Rodriquez
13
Jan Lenior


Argento Clubkampioenschap Doublettes
Zondag 19-04-2009

De fotoreportage van dit clubkampioenschap
is te bekijken via deze link

      Uitslag      


PlaatsDeelnemende Doublettes
1
Gerard Murk en Herman Duel
2
Bas Langeveld en Jan Loonstra
3
Bas Murk en Barend van Nieuwenhuizen
4
Wim Stok en Marcel Stok
5
Erling van Poelgeest en Jan Lenior
6
Willem van Holten en Ben Verheijen
7
Henny Lamboo en Wim van Marle
8
Wil en Arie van der Zwan
9
Henk Koster en Matheu Beerkens
10
Saskia Lijdsman en Tini van Schaik
11
Marianne Twilt en Kees Gerrese
12
Ben Schouten en John Stam
13
Margaret Gerrese en Anneke Hukom


   Uitslagen Interne Wedstrijden 2008   


Argento Clubkampioenschap Single
Zondag 28-09-2008


De eerste vijf van links naar rechts:
Barend / Wim / Piet / Gerard en winnaar Erling
De fotoreportage van dit toernooi
is te bekijken via deze link

      Uitslag      


Pl1 t/m 9Pl10 t/m 18
1
Erling van Poelgeest
10
Bas Murk
2
Gerard Murk
11
John Stam
3
Piet Blom
12
Henk Koster
4
Wim Stok
13
Marianne Twilt
5
Barend van Nieuwenhuizen
14
Anneke Hukom
6
Marcel Stok
15
Martien van Baaren
7
Jan Loonstra
16
Tini van Schaik
8
Herman Duel
17
Matheu Beerkens
9
Wim van Marle
18
Willem Peltenburg


Argento Bedrijven-Instellingentoernooi
Zaterdag 06-09-2008

Koppelnamen helaas niet kunnen achterhalen
Ook geen volledige uitslag gevonden
De fotoreportage van dit toernooi
is te bekijken via deze link

      Uitslag      


PlBedrijven / Instellingen en Koppels
1
Taxi Verbree - IJsselstein
2
van Ieperengroep - IJsselstein
3
Rode Kruis - Schoonhoven
4
Stam Timmerwerken - Bergambacht
5
van Ieperengroep - IJsselstein


Argento Clubkampioenschap Doublettes
Zondag 20-04-2008


Alle deelnemers - deelneemsters
(Met dank aan Corry Murk)

      Uitslag      


PlaatsDeelnemende Doublettes
1
Gerard Murk en Herman Duel 6 +57
2
Bas Murk en Barend van Nieuwenhuizen 5 +37
3
Jan Loonstra en Wim van Buren 4 +18
4
Nel en Cor Westerduin 3 -5
5
Henk Koster en Jan Lenior 2 -26
6
Hennie Lamboo en Wim van Marle 1 -36
7
Anneke Hukom en Ben Schouten 0 -45


Naast de directe links op deze pagina
naar bijbehorende fotoreportages
zijn in Argento Fotoalbums nog
nog vele andere foto's te bekijken.

Copyright © 2008 BJvN
Alle rechten voorbehouden
Webmaster: bjvannieuwenhuizen@gmail.com
Domeinnaamregistratie en Hosting door:
Reprovinci - Schoonhoven