SPORTVERENIGING ARGENTO
Schoonhoven



Pagina update Vrijdag 13-08-2021


Opgericht zaterdag 14 augustus 1993

      Winnaars Argento Overige Toernooien      

(Resultaten voor zover tot nu toe achterhaald)

INDEX
(maak hieruit de gewenste keuze)

Argento 1-Eurotoernooien
Argento Bedrijven-Instellingentoernooien
Argento Promotie - Recreatietoernooien
Argento Familiedag - Familietoernooien
Argento Open Vrijetijdstoernooien
Argento Open 50+ en 55+ Toernooien
Wisselbekers voor Clubs
gewonnen door Argento
Argento winnaars
van overige Regio- en andere Toernooien


Terug naar deze Index ?
Via de link Terug naar Index.
(Rechtsboven in de Menubalk)
Via het PC of Laptop Toetsenbord
ook mogelijk met Ctrl + Home.

      Argento 1-Eurotoernooien      

Vanaf 03-05-2018
iedere 1e Donderdag van de maanden:
Mei, Juni, Juli, Augustus en September
Per 2020 van april t/m oktober
(april, mei en juni niet gespeeld i.v.m. Corona)
(16-07-2020 alleen voor Argento leden)
(06-08 en 03-09 Argento leden + familielid)
(oktober ook niet gespeeld)

Datum Winnaars 1-Eurotoernooien Vereniging
03-09-2020Willem PeltenburgArgento
06-08-2020Paul WeelArgento
16-07-2020Bas MurkArgento
02-07-2020Niet gespeeldi.v.m. Corona
04-06-2020Niet gespeeldi.v.m. Corona
07-05-2020Niet gespeeldi.v.m. Corona
02-04-2020Niet gespeeldi.v.m. Corona

05-09-2019Frank den OudstenArgento
01-08-2019Erling van PoelgeestArgento
04-07-2019Mike FrankArgento
06-06-2019Jan LoonstraArgento
02-05-2019Erling van PoelgeestArgento

04-10-2018Niet gespeeld
06-09-2018Paul WeelArgento
02-08-2018Stephan TabbenPV Gouda
05-07-2018Marcel StokPV Gouda
07-06-2018Henk HeuvelmanJVB Bergambacht
03-05-2018Marjolein de BruinArgento


      Argento Bedrijven - Instellingen Toernooien      

van 1993 t/m 2012



Wedstrijd voor vaste doublettes
Sponsor wisselbeker:
van Ieperen Groep - IJsselstein
Maropa Europe BV - Schoonhoven in 1998
definitief winnaar van de wisselbeker

Jaar Winnaars Plaats
2012 Buurtvereniging De Nieuwe Veste Schoonhoven
2011 R3 - Schoonhoven Schoonhoven
2010 Buurtvereniging De Nieuwe Veste Schoonhoven
2009 van Ieperen Groep IJsselstein
2008 Taxi Verbree IJsselstein
2007 CIAD BV Culemborg
2006 van Ieperen Groep IJsselstein
2005 van Ieperen Groep IJsselstein
2004 Buurtvereniging De Oosterburen Schoonhoven
2003 Dierenspeciaalzaak Tropica Bergambacht
2002 Maropa Europe BV Schoonhoven
2001 Snackbar De Veerpoort Schoonhoven
2000 Maropa Europe BV Schoonhoven
1999 Verti Timmerfabriek Bergambacht
1998 Maropa Europe BV Schoonhoven
1997 't Rakkertje Schoonhoven
1996 Van Den Oudenrijn Timmerfabriek Bodegraven
1995 Verti Timmerfabriek Bergambacht
1994 Maropa Europe BV Schoonhoven
1993 Maropa Europe BV Schoonhoven


      Argento Promotie - Recreatie Toernooi(en)      

i.v.m. 20 jarig bestaan gespeeld op 07-09-2013
Wedstrijd voor vaste doublettes

Jaar Winnaars Plaats
2013 Arie de Ruiter en Peter Vrieselaar Lopik-Schoonhoven


      Argento Familedag - Familie Toernooi      

van 2014 t/m heden
Wedstrijd voor vaste doublettes

Jaar Winnaars Plaats
2021 Afgelast. Geen organisatie mogelijkheid
2020 Afgelast i.v.m. het Coronavirus
2019 CorJan van Holten en Sjaan van Holten Schoonhoven
2018 Danique van de Graaf en Henk Boot Schoonhoven
2017 Willem Peltenburg en Paul Straver Schoonhoven
2016 Jan Loonstra en John Loonstra Schoonhoven
2015 Erling van Poelgeest en Jalal Azaz Argento
2014 Marcel Stok en Sietse Stok Schoonhoven


      Argento Open Vrijetijdstoernooien      

Vanaf 2013 t/m heden
Gespeeld op maandag

Datum/Jaar - Winnende Koppels - Verenigingen
26-07-2021
Bert van Nieuwenhuizen en Marcel van Nieuwenhuizen
LdBdB en ABA
27-07-2020
Erling van Poelgeest en Chris Hokken
Argento en L'Esprit
29-07-2019
Tino Rodriguez en Dani Rodriguez
De Gouden Gooi
30-07-2018
Bert Duits en Simon Duits
PV Gouda
31-07-2017
Jan Tonen en Tim van Drunen
PUK Haarlem
01-08-2016
Marco Baas en Jan Perquin
JBC Vlaardingen
03-08-2015
Arnold Bijl en Jan Biesterbos
Nikantes
04-08-2014
Bas Murk en Jan Loonstra
Argento
30-06-2014
Jan Loonstra en Corjan van Holten
Argento
05-08-2013
Marcel Stok en Cees van Gink
Argento en Nikantes
01-07-2013
Marcel Stok en Wim Stok
Argento


      Argento Open 50+ en 55+ Toernooien      

In 2013 Open Vrijetijdstoernooien geworden
Gespeeld op maandag

Datum/Jaar - Winnende Koppels - Verenigingen
06-08-2012
Arie v.d. Berg en Willem Zwang
JBC Nieuwerkerk
02-07-2012
Wim Stok en Barend van Nieuwenhuizen
Argento
01-08-2011
Arie v.d. Berg en Willem Zwang
JBC Nieuwerkerk
04-07-2011
Pieta Broer en Cor de Jong
LdBdB
02-08-2010
Herman Duel en Erling van Poelgeest
Argento
05-07-2010
Bas Murk en Barend van Nieuwenhuizen
Argento
03-08-2009
Hannie v.d. Boom en Zeger van Hunen
Le Cercle
06-07-2009
Hannie v.d. Boom en Zeger van Hunen
Le Cercle
04-08-2008
Wim Stok en Ben Schouten
Argento
07-07-2008
Corrie van Pelt en Ben van Beekom
Sagitta


      Wisselbekers voor Clubs      

gewonnen door Argento Jeu de Boules
bij overige Regiotoernooien

JaarToernooienVereniging
2013Wim van Pelt PinkstertoernooiKCR (v.h. Sagitta)
2011AditechtoernooiNikantes
2007Wim van Pelt PinkstertoernooiSagitta
2005Gerrit van de Wel TrofeeActief
2003Wim van Pelt PinkstertoernooiSagitta
2002Drie MolentoernooiBoules Amis
2011Drie MolentoernooiBoules Amis
2000Ted van WisselbekerVitesse


      Argento Winnaars      

van overige Regio- en andere Toernooien

Datum - Winnende Argento Koppels - Verenigingen
13-04-2019    Paul Weel en Erling van Poelgeest
LdBdB Toernooi in Groot-Ammers
01-02-2018    Paul Weel en Erling van Poelgeest
LdBdB Binnentoernooi in Nieuwegein
12-08-2018    Paul Weel en Jan Loonstra
Gebr. de Langen Toernooi in Bergambacht
29-10-2017    Paul Weel en Erling van Poelgeest
Karro- Deux Toernooi in Deventer
04-10-2017    Herman Duel en Wim Stok
KCC Toernooi in Capelle a/d IJssel
05-07-2017    Jan Loonstra en Paul Weel
KCR Wim van Pelt Toernooi in Ridderkerk
10-10-2016    Piet Blom en Bas Murk
BMC Toernooi in Bergambacht
19-03-2016    Wim Stok en Peter Vrieselaar
Koolwijk Toernooi in Bergambacht
06-03-2016    Gerard Murk en Barend van Nieuwenhuizen
Boulistica Toernooi in H.I. Ambacht
27-02-2016    Paul Weel en Jan Loonstra
Sparta Midwinter Toernooi in Capelle a/d IJssel
05-07-2015    Herman Duel en Wim Stok
Vroege Vogel Toernooi in Bergambacht
13-06-2015    Erling van Poelgeest en Jan Loonstra
Strand Toernooi DBW in Willemstad
17-05-2015    John Schimmel en Erling van Poelgeest
USV Toernooi in Rotterdam
11-04-2015    Barend van Nieuwenhuizen en Jan Loonstra
Jeu de Woeles Toernooi in Nieuwenhoorn
12-10-2014    Paul Weel en Wim Stok
KCC Toernooi in Capelle a/d IJssel
02-08-2014    Marcel Stok en John Schimmel
Open Gouds Kampioenschap in Gouda
20-07-2014    Marcel Stok en Paul Weel
Francophiles Toernooi in Rotterdam
31-05-2014    Barend van Nieuwenhuizen en Gerard Murk
IJsboulers Toernooi in Puttershoek
12-04-2014    Marcel Stok en Erling van Poelgeest
LdBdB RTC Toernooi in Groot-Ammers
15-03-2014    Herman Duel en Wim Stok
Koolwijk Toernooi in Bergambacht
15-11-2013    Marcel Stok en Wim Stok
Sparta Glüweintoernooi in Capelle a/d IJssel
24-08-2013    Erling van Poelgeest en Barend van Nieuwenhuizen
Boules Amis Toernooi in Papendrecht
02-06-2012    Gerard Murk en Barend van Nieuwenhuizen
IJsboulers Toernooi in Puttershoek
14-04-2012    Gerard Murk en John Schimmel
LdBdB RTC Toernooi in Groot-Ammers
12-04-2012    Gerard Murk en John Schimmel
DBW Mix Toernooi in Oud-Beijerland
18-09-2011    Marcel Stok en Wim Stok
Sparta Toernooi in Capelle a/d IJssel
07-09-2011    Wim Stok en Jan Loonstra
Vitesse Toernooi in Barendrecht
03-09-2011    Bas Langeveld en Jan Loonstra
Boules Amis Toernooi in Papendrecht
14-08-2011    Erling van Poelgeest en Herman Duel
Nikantes Rabo Toernooi in Hoogvliet
06-08-2011    Erling van Poelgeest en Herman Duel
Actief Toernooi in Rotterdam
17-07-2011    Barend van Nieuwenhuizen en Jan Loonstra
USV Toernooi in Rotterdam
20-04-2011    Piet Blom
Vitesse Jubileum Mix Toernooi in Barendrecht
02-04-2011    Erling van Poelgeest en Herman Duel
Jeu de Woeles Toernooi in Nieuwenhoorn
05-03-2011    Marcel Stok en Wim Stok
Sparta Winter Toernooi in Capelle a/d IJssel
18-10-2010    Wim Stok en Jan Loonstra
Sagitta 55+ Toernooi in Ridderkerk
16-10-2010    Bas Langeveld en Jan Loonstra
BMC Toernooi in Bergambacht
22-08-2010    Bas Langeveld en Jan Loonstra
Gebr. de Langen Toernooi in Bergambacht
11-07-2010    Herman Duel en John Stam
Vroege Vogel Toernooi in Bergambacht
24-05-2010    Bas Langeveld en Barend van Nieuwenhuizen
Sagitta van Pelt Toernooi in Ridderkerk
14-11-2009    Erling van Poelgeest en Bas Murk
Snert Toernooi in Bergambacht
20-09-2009    Gerard Murk en Herman Duel
Sparta Toernooi in Capelle a/d IJssel
23-08-2009    Herman Duel en John Stam
Gebr. de Langen Toernooi in Bergambacht
07-03-2009    Gerard Murk en Herman Duel
KCC Toernooi in Capelle a/d IJssel
15-11-2008    Bert en Barend van Nieuwenhuizen
Snert Toernooi in Bergambacht
04-09-2008    Bas Murk en Barend van Nieuwenhuizen
Dolle Boule 50+ Toernooi in Dordrecht
??-??-2006    Bas Murk en Barend van Nieuwenhuizen
PVV 2000 Fluitenkruid Toernooi in Vianen
??-??-2003    Jan Loonstra en Barend van Nieuwenhuizen
LTC Vuurtoren Toernooi in Ouddorp
??-??-2003    Jan Loonstra en Barend van Nieuwenhuizen
Nikantes Open Hoogvlietse Toernooi in Hoogvliet
??-??-1998    Bert van Nieuwenhuizen en Lou Kooiman
Nikantes Open Hoogvlietse Toernooi in Hoogvliet



Copyright © 2008 Sportvereniging Argento
Alle rechten voorbehouden
Webmaster: bjvannieuwenhuizen@gmail.com
vacature per 01-01-2022
Domeinnaamregistratie en Hosting door:
Reprovinci - Schoonhoven